X niedziela zwykła

1. Dzisiaj odbędzie się Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Masz mnie!”. Początek o godz. 1515 na pl. A. Mickiewicza w Poznaniu, skąd wyruszy w kierunku Katedry Poznańskiej. Przed Marszem na placu czekać będą atrakcje dla rodzin. Zachęcamy, aby wziąć udział całymi rodzinami i dać świadectwo poparcia dla wartości życia.
  2. Dzisiaj po mszy św. wieczornej spotkanie grupy „duchowego wzrostu” oraz wszystkich, którzy pragną się włączyć w pilotaż programu duszpasterskiego „pastoral” lub chociażby go poznać.
  3. Nabożeństwo czerwcowe w łączności z mszą św., a w niedziele litanię będziemy śpiewać o godz. 1015.
  4. We wtorek o godz. 1930 spotkanie Zespołu Caritas.
  5. W środę po mszy św. nabożeństwo fatimskie. Modlić się będziemy szczególnie w intencji rodzin, a  rozważania poprowadzą i figurkę poniosą członkowie Domowego Kościoła.
  6. W środę po nabożeństwie spotkanie Rodzin Katolickich.
  7. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. Dzisiaj 10-ty dzień miesiąca, przypominamy odmawiającym nieustający różaniec.
  8. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „kredkami do nieba”.
  9. W czwartek o 1915 spotkanie kandydatów do bierzmowania – z klas II.
  10. W czwartek o godz. 2000 spotkanie pielgrzymujących na rowerach do Częstochowy.
  11. W niedzielę 17 czerwca obędzie się kolejna pielgrzymka mężczyzn do Tulec. Prosimy panów, by pomyśleli o udziale w tym wydarzeniu, wyjazd rowerowy o godz. 900.
  12. W niedzielę 17 czerwca o godz. 1430 wyjazd pielgrzymki w Kotlinę Kłodzką /w tym dniu wyżywienie we własnym zakresie/.
  1. We wtorek 19 czerwca o godz. 1915 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przed wyjazdem wakacyjnym.
  2. Biuro parafialne w środę czynne tylko od 1700 do 1800.
  3. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z gorącą prośbą o finansową pomoc dla naszych podopiecznych, poszkodowanych w wyniku zdarzenia losowego. Jest to małżeństwo w starszym wieku, które ze względu na problemy zdrowotne i trudności w poruszaniu się wymaga stałej pomocy ze strony innych osób. Obecnie zaleźli się oni w bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej, bez naszej pomocy mogą wkrótce zostać bez dachu nad głową. Wierzymy, że dzięki solidarności i ofiarności naszych Parafian uda się, choć w części pomóc naszym potrzebującym. Składka zostanie przeprowadzona w przyszłą niedzielę. Bardzo prosimy o finansowe wsparcie. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.