XI niedziela zwykła – 14 czerwca 2015r.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie w łączności z wieczorną mszą świętą.
  2. W tym tygodniu będzie nieczynne biuro parafialne. Sprawy pogrzebowe można zgłaszać bezpośrednio po mszach świętych.
  3. Spotkanie młodzieży z klas pierwszych gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania zostaje przełożone na wtorek 23 czerwca.
  4. Dzisiaj na probostwie o godz. 16.30 spotkanie powstającego kręgu Domowego Kościoła. Zapraszamy małżeństwa.
  5. W następną niedzielę 21 czerwca odbędzie się XII Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec. O godz. 7.00 z Sanktuarium Św. Józefa (z kościoła O. Karmelitów na wzgórzu Św. Wojciecha) wyruszy piesza pielgrzymka mężczyzn. Mężczyźni pielgrzymować będą z obrazem św. Józefa, można się przyłączyć. Zachęcamy, by udać się do sanktuarium samochodami. Mszę św. o godz. 12.00 będzie koncelebrował Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki. Po Mszy św. prelekcja pod hasłem: Wiara Jako Droga, następnie spotkania w grupach. Szczegółowe informacje w gablotach.
  6. Bóg zapłać  za ofiary zebrane na Świątynię Bożej Opatrzności.
  7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na dzieła misyjne.