XI niedziela zwykła

1. Nabożeństwo czerwcowe w łączności z mszą św., a w niedziele litanię śpiewamy o godz. 1015 .
  2. Dzisiaj o godz. 1430 wyjazd pielgrzymki w Kotlinę Kłodzką /zabieramy wyżywienie do końca dnia/.
  3. Dzisiaj po wieczornej mszy św. wielbienie Boga słowem i pieśnią.
  4. We wtorek 19 czerwca o godz. 1915 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przed wyjazdem wakacyjnym.
  5. W najbliższy wtorek nie będzie porad prawnych, ostatnie przed wakacjami we wtorek 26 czerwca.
  6. Od piątku główne obchody  1050 rocznicy biskupstwa w Poznaniu.

Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie

W piątek  17.00 – Procesja ze Wzgórza Przemysła do fary
18.00 – Eucharystia i czuwanie modlitewne     21.00 – Apel    24.00 – Pasterka Maryjna

1. Jak zapowiadaliśmy przed tygodniem dzisiaj po mszach św. Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę dla naszych podopiecznych, aby nie znaleźli się bez dachu nad głową.
  2. W następną niedzielę o godz. 1200 msza św. w intencji ks. Jana z okazji imienin.
  3. Bóg zapłać za ofiary zbierane przed tygodniem na nasze inwestycje.