XI niedziela zwykła

1. Dzisiaj odbędzie się Marsz dla Życia  pod hasłem „Z rodziną najlepiej”. O godz. 14.30 rozpocznie się festyn rodzinny na placu Wolności,  następnie o 15.45 wyruszy marsz w kierunku Katedry.   Zachęcamy, aby wziąć udział całymi rodzinami i dać świadectwo poparcia dla wartości życia.

2.  Jutro w naszym kościele kończy się wystawa o historii Pomnika Najświętszego Serca Pana Jezusa, zwanego pomnikiem Wdzięczności. Kościół  dziś po południu będzie otwarty, zapraszamy do zwiedzania. Po mszach św. przedstawiciele Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika, rozprowadzają cegiełki,  oraz miniaturki figury. Cena cegiełki 10,-zł – na odbudowę Pomnika.

3. W poniedziałek będzie nieczynne biuro parafialne, pilne sprawy można załatwić po wieczornej mszy świętej.

4.W poniedziałek 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy na apel o godz. 21.00.

5. We wtorek na godz. 19.30 zapraszam na połączone spotkanie członków Rady duszpasterskiej i ekonomicznej.

6.W środę o godz. 20.00 zebranie wyjeżdżających na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy.

7. Spotkanie przed bierzmowaniem młodzieży z klas 2 odbędzie się tym razem wyjątkowo w czwartek o 19.30.

8.W następną niedzielę, 19 czerwca, odbędzie się kolejna pielgrzymka mężczyzn do Tulec. Prosimy panów, by wybrali się do sanktuarium. Szczegółowy program jest wywieszony wraz z informacją o pielgrzymce rowerowej z naszej parafii.

9.W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. modlitwa uwielbienia.

10. Fundacja „Mam Marzenie“ zaprasza na koncert „Piosenka jest dobra na wszystko“ w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu, Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej, Solistów Towarzystwa Muzycznego „Schola Cantorum Posnanensis“ i Studium VIA ARTIS.  Koncert odbędzie się w niedzielę 12 czerwca o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia przy ul. Solnej 12.