XII niedziela zwykła

1. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. 800, 1000 i 1830. Składka w tym dniu na Stolicę Świętą, tzw. „świętopietrze”.
  2. W tym tygodniu I-wsza sobota miesiąca od 730 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 740 medytacja nad tajemnicą różańca, o którą prosi Maryja, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z sakramentami.
  3. Zbliża się piąta rocznica śmierci ks. Jarosława Grelki. Msza św. za naszego zmarłego wikariusza zostanie odprawiona w sobotę o godz. 800.
  4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 1 lipca po mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest dzieci, bądź też mają być chrzestnymi.
  5. Prosimy, by młodzież przygotowująca się do bierzmowania składała swoje dzienniczki w zakrystii lub biurze parafialnym do końca czerwca.
  6. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  7. W związku z awarią telefonu parafialnego, podajemy nowy numer czynny w godzinach urzędowania biura parafialnego 515 147 186.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy.