XII niedziela zwykła – 21 czerwca 2015r.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie w łączności z wieczorną mszą świętą.
  2. Nie odbędzie się zapowiadane na poniedziałek spotkanie „tych, którzy mają czas”.  Spotkania wznowimy po wakacjach.
  3. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie młodzieży z klas pierwszych gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania.
  4. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Ponieważ jest to ostatnia środa miesiąca msza św. w int. próśb i podziękowań składanych na nowennie i w intencji uczestników tego nabożeństwa.
  5. W piątek o 17.30 ostatnie przed wakacjami spotkanie misyjne dla dzieci.
  6. W związku z zakończeniem roku szkolnego biuro parafialne w piątek będzie wyjątkowo czynne od 1000 do 1100.
  7. Trwają zapisy na 81 Pieszą Poznańską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Więcej informacji na plakatach i w Internecie. Gorąco zachęcamy parafian do udziału.
  8. Osoby zapisane na wrześniową pielgrzymkę do sanktuariów na wschodzie Polski prosimy, by w następną niedzielę dokonały wpłaty 200 zł i tym samym potwierdziły wolę wyjazdu.
  9. Bóg zapłać  za ofiary zebrane na Papieskie Dzieła Misyjne i na spłatę kosztów remontu salek.