XII niedziela zwykła

1. Dzisiaj po wieczornej mszy św. wielbienie Boga słowem i pieśnią.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy w łączności z wieczorną mszą świętą.
  3. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie młodzieży z klas pierwszych gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania.
  4. W piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w związku z tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Wyjazd pielgrzymki Ministrantów z rodzicami do Rzymu w dniu 25 czerwca jest przyspieszony- zbiórka przy kościele będzie o północy, wyjazd o godz 0.30.
  6. Decyzją Ks. Arcybiskupa z dniem 25 sierpnia kończy pracę w naszej parafii ks. wik. Dawid Stelmach, który odtąd będzie pracował na Wydziale Teologicznym UAM oraz pomagał duszpastersko w par. św. Brata Alberta w Koziegłowach.
  7. Informujemy, że tegoroczne półkolonie prowadzone przez KSM odbędą się w terminie od 27.06 do 01.07, czyli w I tygodniu wakacji (inaczej niż w latach poprzednich). Półkolonie przeznaczone będą dla dzieci od 5 roku życia wzwyż.
  8. W najbliższą sobotę podczas mszy św.  z koncertem po mszy św. wystąpi nasz chór parafialny Cantemus oraz chór Ascesio z par. Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. W związku z przypadającą w przyszłym roku 40 rocznica śmierci ks. Michalskiego zbierane są informacje i pamiątki o naszym byłym proboszczu. Kontakt podany na tablicy ogłoszeń.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy: w Przewodniku m.in. wywiad z Piotrem Rubikiem „Żeby świat zmądrzał”.
  11. Bóg zapłać za ofiary na nasze inwestycje oraz na Świątynię Bożej Opatrzności.