XIII niedziela zwykła

1. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  2. We wtorek dyżur Zespołu Caritas. W wakacje dyżury będą tylko w pierwsze wtorki miesiąca, tj. 4 lipca i 1 sierpnia.
  3. W tym tygodniu I-szy czwartek i piątek:

– w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,

– w piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00, a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.

1. W dniach od 6 do 15 lipca br. podczas Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tradycyjnie już, zapraszamy na Pielgrzymkę Duchową, która przebiegać będzie w kościołach stacyjnych w Poznaniu według wywieszonego planu.
  2. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.
  3. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na nasze inwestycje czyli remont salek pod kościołem.
  4. Półkolonie dla dzieci z naszej parafii organizowane przez KSM odbędą się w dn. 28 – 31.08.2017. Zapisy od 1 sierpnia w biurze parafialnym lub zakrystii.
  5. W związku z awarią telefonu podajemy nowy numer do biura parafialnego 515 147 186
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.