XIII niedziela zwykła

1. Trwa pielgrzymka naszych ministrantów i  ich rodziców do Rzymu, polecajmy pielgrzymów w modlitwie.
2. We wtorek dyżur Zespołu Caritas. W wakacje dyżury będą tylko w pierwsze wtorki miesiąca, tj. 5 lipca i 2 sierpnia.
3. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 800; 1000 i 1830. Przed kościołem zbiórka na Stolicę Świętą tzw. „świętopietrze”.
4. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca:

– w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od godz. 16.30 a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające do NSPJ,                                                                                                                                          – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po mszy św. o godz. 8.00,                  – w wakacje nie będzie odwiedzin chorych.

5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 2 lipca po mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest dzieci, bądź też mają być chrzestnymi.
6. Od jutra do piątku w godz. od 10.00 do 14.00 trwać będą półkolonie prowadzone przez KSM. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia wzwyż. Na pierwszym spotkaniu prosimy, by ktoś dorosły zapisał dziecko, można to też zrobić dziś w zakrystii.
7. Archidiecezja Poznańska z okazji Jubileuszu Chrztu Polski przygotowała płytę zawierającą film o Archidiecezji Poznańskiej, który można obejrzeć w całości lub wybierając interesujące zagadnienie. Cena 3 zł.
8. W Murowanej Goślinie odbywa się Widowisko  Historyczne „Orzeł i Krzyż”. Dojazd gwarantują Koleje Wielkopolskie. Więcej informacji na plakatach. Zachęcamy do wzięcia udziału.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego z płytą Ufam Tobie – o miłości bez granic.