XIV niedziela zwykła

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ojców Oblatów. Nabywając kalendarze możemy wspierać działania misyjne do czego zachęcamy.
  2. W piątek 13 dzień miesiąca – zapraszamy na godz. 19.00 na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła.
  3. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  4. Trwa Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Polecajmy pielgrzymów opiece Matki Bożej, możemy też włączyć się w Pielgrzymkę Duchową w kościołach stacyjnych według wywieszonego planu.
  5. Półkolonie dla dzieci z naszej parafii organizowane przez KSM odbędą się w dn. 27 – 30.08.2018. Można w zakrystii pobierać karty zgłoszeń.
  6. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku.Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.