XIV niedziela zwykła – 5 lipca 2015r.

1. Jutro wyrusza Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Polecajmy pielgrzymów w modlitwie, możemy im też towarzyszyć w duchowej pielgrzymce.

2. W poniedziałek o godz. 10.00 planujemy wyjazd samochodami na grób śp. ks. Jarka Grelki. Osoby chętne mogą się zgłosić w zakrystii. Prosimy, by zgłosiły się też osoby, które są gotowe pojechać samochodami i kogoś zabrać.

3. Przypominamy, że w wakacje nie ma dyżuru Zespołu Caritas.

4. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.

5. Bóg zapłać za ofiary na Stolicę Świętą tzw. „świętopietrze”. W następną, drugą niedzielę miesiąca składka na koszty remontów.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.

7. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy pamiętajmy o niedzielnej mszy św.