XIV niedziela zwykła

1. Dziękujemy naszemu Oddziałowi KSM za przygotowanie i przeprowadzenie półkolonii dla dzieci.
  2. Dzisiaj przypada IV rocznica śmierci ks. Jarosława Grelki, naszego wikariusza. Msza święta w intencji ks. Jarka  będzie we wtorek o godz. 8.00 a o 9.00 planujemy wyjazd na grób, chętni mogą się zgłosić w zakrystii.
  3. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą św.
  4. W dniach od 6 do 15 lipca br., podczas Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tradycyjnie już zapraszamy na Pielgrzymkę Duchową, która przebiegać będzie w kościołach stacyjnych w Poznaniu według  wywieszonego planu.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.
  6. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy pamiętajmy o niedzielnej mszy św.
  7. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na nasze inwestycje czyli remont domu parafialnego.