XIX niedziela zwykła

1. Młodzież z ks. Dawidem wyruszyła na doświadczenie misyjne do Argentyny. Wspierajmy młodych modlitwą, możemy też śledzić bloga z relacją. Adres na naszej stronie internetowej.

2. Tradycyjnie w sobotę przed uroczystością Wniebowzięcia NMP, czyli 13 sierpnia, o godz. 10.00 zapraszamy na mszę św. chorych i starszych. Podczas mszy św. sakrament namaszczenia chorych a po mszy św. spotkanie. Proszę o pomoc w organizacji spotkania wspólnotę Żywego Różańca i zespół Caritas.

3. W sobotę 13-ty dzień miesiąca o godz. 21.00 apel maryjny przy figurze z racji dnia fatimskiego.

4. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.

5. Są wszystkie wolne intencje na msze św. poranne, zachęcamy też do liczniejszego udziału we mszach św. w dni powszednie.

6. Dzisiaj i w następną niedzielę możemy przyborami szkolnymi wspierać akcję „Tornister pełen uśmiechu”. Zespół Caritas przygotuje z tych przyborów wyprawki szkolne dla dzieci.

7. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na koszty naszych inwestycji.

8. W następną niedzielę gościć będziemy Siostry z Ruchu Szensztackiego, które przedstawią swoją działalność a po mszach św. zbierać będą ofiary na swoją działalność.

9. Zachęcamy do nabywania Przewodnika /artykuł o naszych wolontariuszach i ich zdjęcie/ i Gościa Niedzielnego.

10. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.