XVII niedziela zwykła – 27 lipca 2014r.

1. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca, spowiedź w piątek od godz. 17.00,  po mszy św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.

2. W sobotę o godz. 8-mej msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

3. W sobotę 2 sierpnia ok. godz. 19.20. katecheza chrzcielna dla rodziców  i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci w sierpniu.

4. Tradycyjnie w sobotę przed uroczystością Wniebowzięcia NMP czyli 9 sierpnia o godz. 10.00 zapraszamy na mszę św. chorych i starszych. Podczas mszy św. sakrament namaszczenia chorych a po mszy św. spotkanie. Jeśli ktoś chciałby przybyć a nie ma jak dojechać, prosimy to zgłosić w zakrystii.

5. W sobotę 2 sierpnia grupa 7 osób wyruszy na wolontariat misyjny do Kamieńca Podolskiego na Ukrainie. Będą prowadzić półkolonie i pomagać przy rozbudowie kościoła. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

6. Dzisiaj modlimy się za kierowców i podróżujących,  po mszach św. poświęcenie pojazdów Możemy przy tej okazji wspierać ofiarami misjonarzy.