XVII Niedziela zwykła

1. W środę od godz. 12.00 do czwartku we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub zmarłego odpustu zupełnego Porcjunkuli za nawiedzenie tegoż kościoła zmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz spełnienie zwykłych warunków.
  2. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota:

– w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,

– w piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.30   a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,

– w sobotę od 730 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 740 medytacja nad tajemnicą różańca, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową.

– W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z sakramentami.

1. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 4 sierpnia po mszy św. wieczornej.
  2. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.
  1. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy pamiętajmy o niedzielnej mszy świtej.