XVII niedziela zwykła

1. Módlmy się za wszystkich uczestników Światowych Dni Młodzieży w Krakowie o błogosławione owoce tego czasu. Wsłuchajmy się też w przesłanie Ojca Świętego.
  2.  Dziś modlimy się za kierowców i podróżujących. Po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów,  przy tej okazji możemy wspierać ofiarami zakup pojazdów dla misjonarzy.
  3.  W następną niedzielę przyborami szkolnymi możemy wesprzeć naszych wolontariuszy wyjeżdżających do Argentyny.
  4.  W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  5.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.
  6.  Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.