XVIII niedziela zwykła

1. Tradycyjnie w sobotę przed uroczystością Wniebowzięcia NMP, czyli 12 sierpnia, o godz. 10.00 zapraszamy na mszę św. chorych i starszych. Podczas mszy św. sakrament namaszczenia chorych a po mszy św. spotkanie. Proszę o pomoc w organizacji spotkania wspólnotę Żywego Różańca i zespół Caritas.
  2. W następną niedzielę 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy o 20.30 na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła.
  3. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  4. Serdecznie zapraszamy na półkolonie prowadzone przez parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które odbędą się w dniach 28-31 sierpnia. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii.
  5. Dzisiaj i w następną niedzielę możemy przyborami szkolnymi wspierać akcję „Tornister pełen uśmiechu”. Zespół Caritas przygotuje z tych przyborów wyprawki szkolne dla dzieci.
  6. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na koszty remontu salek w dolnym kościele, a przed kościołem zbiórka na Caritas naszej Archidiecezji.
  7. Zachęcamy do nabywania Przewodnika i Gościa Niedzielnego.