XVIII niedziela zwykła

1. Dzisiaj można w zakrystii składać przybory dla wolontariuszy wyjeżdżających do Argentyny. To już w  tym tygodniu młodzież z ks. Dawidem wyrusza na doświadczenie misyjne. Wspierajmy młodych modlitwą, możemy też śledzić bloga z relacją. Adres na naszej stronie internetowej.

2. We wtorek po wieczornej mszy św. dyżur zespołu Caritas.

3. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota:
– w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,
– w piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,
– w sobotę o godz. 8.00 msza św. ze święta Przemienienia a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 6 sierpnia po mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest dzieci, bądź też mają być chrzestnymi.

5. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.

6.  Przez najbliższe dwie niedziele możemy przyborami szkolnymi wspierać akcję „Tornister pełen uśmiechu”. Zespół Caritas przygotuje z tych przyborów wyprawki szkolne dla dzieci.

7. Zachęcamy do nabywania Przewodnika i Gościa Niedzielnego.

8. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.