XXI niedziela zwykła

1. Dzisiaj /niedziela/ po wieczornej mszy św. wielbienie Boga pieśnią i słowem. Serdecznie zapraszamy.

2. W ramach trwających obchodów Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, 26 sierpnia 2016 roku, zaplanowane jest zawierzenie parafii Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy na mszę św. w piątek o godz. 18.30. Z  racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.

4. Od czwartku pracę w naszej parafii rozpocznie ks. wikariusz Jan Markowski. Przywitamy księdza  Jana w sobotę podczas mszy św. o godz. 18.30. Natomiast pożegnanie księdza Dawida będzie w niedzielę 4 września podczas mszy św. o godz. 18.30.

5. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnim czasie: na nasze inwestycje, na Caritas, również Siostry z Ruchu Szensztackiego bardzo dziękują za zebrane ofiary/3280zł/.

6. Zachęcamy do nabywania Przewodnika i Gościa Niedzielnego. Jest też kalendarz ścienny o św. Andrzeju Boboli – cena 4 zł.