XXIII niedziela zwykła

1. Przeżywamy w Polsce VIII Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”. Wzywamy wszystkich do modlitwy w intencji dobrego wychowania.
  2. Dzisiaj po mszy św. wieczornej spotkanie grupy duchowego wzrostu oraz zainteresowanych programem Pastoral.
  3. W poniedziałek i wtorek od 1700 do 1800 i w środę od 1915-2000 młodzież z klas siódmych i starsza może zapisywać się na przygotowanie do bierzmowania.
  4. Kandydaci do bierzmowania z klas 3 gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, których rodzice nie byli na spotkaniu w czwartek proszeni są o pilny kontakt z ks. wikariuszem.
  • We wtorek o godz. 1915 w salce pod probostwem spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania. Prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  • We wtorek o godz. 1915 w salce pod kościołem spotkanie rodziców ministrantów.
  1. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas, można też skorzystać z porad prawnika.
  2. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  3. W czwartek  o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. W poniedziałek 10-ty dzień miesiąca, modlimy się różańcem nieustającym. Zachęcamy też rodziców do włączenia się w różaniec rodziców za dzieci.
  4. W czwartek 13-ty dzień miesiąca, zapraszamy na godz.  1900 na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła. Tym razem naszej modlitwie przewodniczy młodzież. Zapraszamy też rodziców z racji tygodnia wychowania.
  5. W czwartki na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „kredkami do nieba”.
  6. W czwartek o godz. 2000 w salce pod probostwem po wakacyjnej przerwie próba chóru Cantemus. Zapraszamy nowych chętnych do śpiewu.
  7. W tym tygodniu w piątek święto Podwyższenia Krzyża.
  8. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  9. W piątek na godz. 1930 zapraszamy młodzież, która pragnie się spotykać i rozwijać swoją wiarę.
  1. W sobotę wspomnienie MB Bolesnej. Jest to patronalne święto Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 800 msza św. w intencji członków a po niej spotkanie w salce.
  2. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów, zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu.
  3. W przyszłą niedzielę po mszach św. o godz. 900; 1030 i 1200 podsumowanie przez naszych wolontariuszy doświadczenia misyjnego w Etiopii.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Wydział Teol. i Szkoły Katolickie.
  5. Można jeszcze dzisiaj zamawiać, a od wtorku po wieczornych mszach św. odbierać bilety na koncert Poznańskich Słowików zatytułowany „Fantazje na tematy polskie”, który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej. Szczegółowy program jest wywieszony.
  6. Można nabywać książkę „Ks.Proboszcz Feliks Michalski”.