XXIII niedziela zwykła – 6 września 2015r.

1. We wtorek po mszy św. do godz. 1930 dyżur pełni Zespół Caritas.

2. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas drugich i trzecich gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 1930.

3. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

5.  W związku z pielgrzymką spotkanie wspólnoty różańcowej odbędzie się wyjątkowo w trzeci czwartek miesiąca tj. 17 września.

6. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów, zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu.

7. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu są zaproszone na uroczystą Mszę św. celebrowaną przez Ks. Biskupa,  w Bazylice Archikatedralnej w niedzielę 20 września br. o godz. 1600.  Po Mszy św. przewidziane jest spotkanie księdza Biskupa z Jubilatami w gmachu Seminarium Duchownego. W naszej parafii podobna uroczystość odbędzie się w październiku.

8. Organizujemy pielgrzymki do Częstochowy w dniach 12/13 oraz 17/18 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

9.  W związku z pielgrzymką oraz pogrzebami w poniedziałek i piątek będzie nieczynne biuro parafialne.

10.  Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w poniedziałek 14 września o godz. 1915. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.