XXIII niedziela zwykła – 7 września 2014r.

1. W poniedziałek 8 września o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Prosimy, by nie brakowało rodziców  żadnego dziecka.

2. We wtorki po mszy św. do godz. 19.30 dyżur pełni Zespół Caritas.

3. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas drugich gimnazjum we wtorek o godz. 19.30.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

5. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

6. W środę o godz. 7.00 wyruszamy z pielgrzymką do Łagiewnik. Osoby, które nie podały jeszcze numeru pesel prosimy, by uczyniły to do jutra.

7.  W związku z pielgrzymką spotkanie Wspólnoty Różańcowej odbędzie się wyjątkowo w trzeci czwartek miesiąca, tj. 18 września.

8. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu są zaproszone na uroczystą Mszę św. celebrowaną przez Ks. Biskupa w Bazylice Archikatedralnej w niedzielę 14 września br. o godz. 16.00. Po Mszy św. przewidziane jest również spotkanie księdza Biskupa z Jubilatami w gmachu Seminarium Duchownego. W naszej parafii podobna uroczystość odbędzie się w październiku.

9. W sobotę i niedzielę 18/19 października organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy od następnej niedzieli w zakrystii i biurze parafialnym.

10.  W piątek będzie nieczynne biuro parafialne.

11. Osoby, które pielgrzymowały do Fatimy mogą nabywać film z wyjazdu.

12. Na ostatnim posiedzeniu Rada ekonomiczna zaakceptowała projekt wymiany ogrzewania w naszym kościele. Kotłownia nasza nie spełnia obecnych norm, a urządzenie grozi w każdej chwili awarią. Chcemy dokonać tej zmiany przed zimą. Koszt inwestycji około 130 tys. zł. Odtąd wszystkie składane ofiary, a szczególnie te w drugą niedzielę miesiąca przeznaczone będą na ten cel. Parafia ma też nowy nr konta bankowego, jest podany na stronie internetowej i w gablocie.

13. W gablocie jest wywieszony plakat o Forum duszpasterskim organizowanym przez Akcję Katolicką, które odbędzie się 27 września.

14. Trwają zapisy na turniej tenisa organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Więcej informacji na plakatach.