XXIII niedziela zwykła

1. Przeżywamy w Polsce VII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Wzywamy wszystkich do modlitwy w intencji dobrego wychowania. Zachęcamy też do obejrzenia wykładu p.Jacka Pulikowskiego „Uwiedzione marzenia” link znajduje się na naszej stronie parafialnej.
  2. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na kolejne spotkane dzisiaj na godz.15.30.
  3. W poniedziałek o godz.19.15. spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania. Prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  4. We wtorek na godz.19.15 zapraszamy na spotkanie uczniów klasy siódmej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum wraz z rodzicami na rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność konieczna.
  5. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas, można też skorzystać z porad prawnika.
  6. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań.
  7. W środę po mszy św. spotkanie z Biblią.
  8. W środę o godz.20.00 spotkanie wolontariatu misyjnego.
  9. W środę 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy o 20.30 na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła.
  10. Nie będzie w tym tygodniu spotkania Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  11. W czwartek o godz.16.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  12. W czwartki na godz. 17.00 zapraszamy dzieci na spotkanie „kredkami do nieba”.
  13. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów, zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu.
  14. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. modlitwa uwielbienia.
  15. W tym tygodniu w czwartek święto Podwyższenia Krzyża, w piątek Matki Bożej Bolesnej. W naszym dekanacie odpusty w czwartek na Górczynie, w piątek przy ul.Głogowskiej a w przyszłą niedzielę w par.NMP z La Salette.
  16. Chór „Poznańskie Słowiki” zaprasza chłopców w wieku 7-10 lat do śpiewu w zespole. Bliższe informacje na plakatach.
  17. W przyszłą niedzielę zbiórka na Wydział Teol. i Szkoły Katolickie.