XXIV niedziela zwykła – 13 września 2015r.

1. Dzisiaj 13-ty dzień miesiąca zapraszamy na apel fatimski o 21.00, prosimy zabrać świece.
  2.  Jutro tj. w poniedziałek 14 września o godz. 19.15. odbędzie sie spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  3.  Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Przeżywamy go pod hasłem „Wychowywać do pełni człowieczeństwa”. Módlmy się w tych dniach szczególnie o dar mądrości dla rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców w wielkim dziele wychowywania.
  4.  W poniedziałek po wakacyjnej przerwie o godz. 16.30 spotkanie dla tych, którzy mają czas. Zapraszamy.
  5.  Młodzież z klas pierwszych gimnazjum zapraszamy na spotkanie z zapisami do bierzmowania we wtorek o godz. 1930.
  6.  W środę po mszy św. zapraszam na spotkanie Radę ekonomiczną. Spotkanie Rady duszpasterskiej jest planowane na poniedziałek 21 września.
  7.  W czwartek o godz. 16.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  8.  W piątek imieniny Ks. Arcybiskupa, pamiętajmy o naszym pasterzu w modlitwach.
  9.  W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią
  10.  Organizujemy pielgrzymki do Częstochowy w dniach 12/13 oraz 17/18 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  11.  Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu są zaproszone na uroczysta Mszę św. celebrowaną przez Ks. Biskupa w Katedrze w niedzielę 20 września br. o godz. 1600.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli trud i pielgrzymowali pieszo do Tulec.
  13. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na Uczelnie Katolickie.