XXIV niedziela zwykła

1. Jak co roku, w trzecią niedzielę września obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ojciec Święty skierował do Kościoła orędzie zatytułowane: „Przekazujmy nadzieję i ufność w naszych czasach”, zachęcamy by się z nim zapoznać, módlmy się o dobre wykorzystanie mediów.
  2. Dzisiaj po wieczornej mszy św. modlitwa uwielbienia.
  3. We wtorek o godz.19.30 spotkanie Zespołu Caritas, który pełni dyżury we wtorki po mszy św., można też wtedy skorzystać z porad prawnika.
  4. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań.
  5. W czwartek na godz.17.00 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  6. Zapisy młodzieży z klas siódmych do bierzmowania w czwartek 21 IX od 19.15 do 20.00.
  7. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią
  8. W piątek o 19.30 zapraszamy młodzież na spotkanie KSM.
  9. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów, zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu.
  10. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu zaproszone są do katedra. W przyszłą niedzielę 24 września br. o godz. 16.00. zostanie odprawiona Msza św. połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy św. przewidziane jest również spotkanie Księdza Biskupa z Jubilatami w gmachu Seminarium.
  11. Osoby, które się zapisały na pielgrzymkę do Częstochowy prosimy, by dokonały wpłaty potwierdzając wolę wyjazdu.
  12. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Uczelnie Kat.
  13. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na koszty remontu salek i dla poszkodowanych przez nawałnice