XXIV niedziela zwykła

1. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Przeżywamy go pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. Módlmy się w tych dniach szczególnie o dar mądrości dla rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców w wielkim dziele wychowywania. Zapraszam rodziców dzieci szkolnych we wtorek na mszę św. a po mszy św. na spotkanie o wychowaniu.

2. Jutro tj. w poniedziałek 12 września o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.

3. We wtorek 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy na apel fatimski o 21.00, prosimy o zabranie świec.

4. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas. Można też skorzystać z porad prawnika

5. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas drugich gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 19.30.

6. Młodzież z klas pierwszych gimnazjum prosimy, by do końca września każdy zapisał się indywidualnie w biurze parafialnym /w środy od godz. 19.00 do 20.00/.

7. W środę o godz. 20.00 spotkanie rodziców ministrantów.

8. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Rodzin odbędzie się w tym miesiącu wyjątkowo w trzecią środę miesiąca tj. 21 września.

9. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.

10. Zapraszamy młodych na spotkanie KSM-u w piątek o 20.00 poprzedzone adoracją od 19.30, z której może skorzystać każdy.

11.  W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów, zapraszamy też kandydatów do służby przy ołtarzu.

12.W następną niedzielę przed kościołem zbiórka na Uczelnie Katolickie.

13.Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 15/16 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym, koszt 100 zł.

14. Zachęcamy do nabywania Przewodnika i Gościa Niedzielnego.