XXIX niedziela zwykła – 18 października 2015r.

1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Polecajmy misyjne intencje Kościoła. Przed kościołem zbierane są ofiary na dzieła misyjne.

2. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.

3. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie Rodziców dzieci komunijnych, które w następną niedzielę na mszy św. o godz. 1200 przeżywać będą poświęcenie i wręczenie książeczek.

4. W poniedziałek o godz. 2000 spotkanie Rodziców ministrantów.

5. We wtorek o godz. 1930 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 1 gimnazjum.

6. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B.N.Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym. Po nabożeństwie msza św. w intencji próśb i podziękowań oraz modlących się na nowennie. W tym miesiącu wyjątkowo nie w ostatnią środę.

7. W środę o godz. 2000 spotkanie zainteresowanych wolontariatem misyjnym w Argentynie.

8. W czwartek liturgiczne wspomnienie świętego Jana Pawła II, serdecznie zapraszamy na mszę świętą. Bóg zapłać za ofiary złożone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

9. W piątek po wieczornej mszy św. „Spotkanie z Biblią”.

10. W piątek na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie misyjne z Siostrami Klaweriankami.

11. W następną niedzielę, 25 października, po mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia Boga.

12. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych. Od dziś do skarbon można składać czytelnie wypisane wymienianki.

13. Od jutra można zamawiać  intencje na przyszły rok.

14.  Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na koszty czyszczenia posadzki.

15. Zachęcamy do nabywania prasy oraz kalendarzy wyd. przez archiwum.