XXIX niedziela zwykła – 19 października 2014r.

1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Polecajmy misyjne intencje Kościoła. Przed kościołem zbierane są ofiary na dzieła misyjne.

2. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.

3. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych, które w następną niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będą poświęcenie i wręczenie książeczek.

4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 3 gimnazjum.

5. W środę liturgiczne wspomnienie świętego Jana Pawła II, serdecznie zapraszamy na mszę świętą. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Młodzież zebrała 1617.43 zł.

6. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.

7. W piątek po wieczornej mszy św. „Spotkanie z Biblią”.

8. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy dzieci na spotkanie misyjne z Siostrami Klaweriankami.

9. W najbliższą sobotę 25 października o godz. 18.30 odprawimy mszę św. w intencji małżonków obchodzących w tym roku 25 i 50 rocznicę ślubu. Po mszy św. zapraszamy do salki na jubileuszowy tort.

10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Wojciecha Muellera, który wygłosi słowo Boże. Nasz gość jest postulatorem w procesie beatyfikacyjnym ks. Aleksandra Woźnego.

11. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych. Od dziś do skarbon można składać czytelnie wypisane wymienianki.

12. Intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od 27 października.

13. Organizujemy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize w Pradze. Spotkania dla chętnych w poniedziałki o godz. 19.30 w salce Dobrego Pasterza pod kościołem.

14. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Strachociny (miejsce narodzin św. Andrzeja Boboli) Sandomierza, Przemyśla, Kalwarii Pacławskiej, Łańcuta, Lwowa i Kamieńca Podolskiego. Termin – 26.04. – 3.05.2015. Dodatkowe  informacje z programem  można otrzymać w zakrystii.

15. W gablocie został wywieszony plakat o Konferencji dla rodziców organizowanej przez Kościół Domowy. Konferencja składa się z czterech sesji. Dotyczą one odpowiedzialności, stawiania granic, przekazywania wartości i demaskowania mitów o wychowaniu.

16. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na koszty zakładanego ogrzewania kościoła.

17. Zachęcamy do nabywania prasy oraz kalendarzy wydanych przez archiwum.