XXIX niedziela zwykła

1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego przeżywanego pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Przed kościołem zbiórka na działania misyjne.
  2. Dzisiaj nasz chór Cantemus obchodził będzie 40-lecie. Z tej okazji o godz. 1730 zespół wystąpi z koncertem. Serdecznie zapraszamy.
  3. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.
  4. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  5. We wtorek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  6. W czwartek na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  7. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. W następną niedzielę przeżywać będziemy niedzielę pomocy dla Seminarium. Po mszach św. zbierane będą ofiary na nasze seminarium.
  9. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. wielbienie Boga słowem i pieśnią.
  10. Tak jak w ubiegłym roku, 31 października, organizujemy dla dzieci wieczór wszystkich świętych. Prosimy dorosłych, by pomogli dzieciom przygotować stroje i atrybuty świętych. Chętnych do pomocy w organizacji wieczoru zapraszamy we wtorek na 1915 do salki pod probostwem.
  11. Do skarbon można składać czytelnie wypisane wymienianki. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  12. Osoby zapisane na Kurs Nowe Życie prosimy, by odebrały program w zakrystii.
  13. Od jutra można w biurze parafialnym zamawiać intencje na przyszły rok. Informujemy, że od przyszłego roku będziemy w każdy drugi piątek miesiąca odprawiać mszę św. zbiorową za zmarłych a w ostatnią środę miesiąca w intencjach żywych.