XXIX niedziela zwykła

1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego przeżywanego pod hasłem: „Pełni ducha i posłani”. Przed kościołem zbiórka na działania misyjne.
  2. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek.
  3. W poniedziałek 22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na mszę św., a po mszy zaśpiewamy „Barkę” i odmówimy modlitwę przy pomniku papieskim.
  4. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  5. Przypominamy, że w piątki po mszy św. wyświetlamy w kościele krótki film objaśniający niedzielną ewangelię. Po filmie w piątek spotkanie z Biblią.
  6. W piątek o godz. 1930 spotkanie dla młodych.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. Tak jak w ubiegłym roku, 31 października, organizujemy dla dzieci wieczór wszystkich świętych. Prosimy dorosłych, by pomogli dzieciom przygotować stroje i atrybuty świętych.
  9. Do skarbony można składać czytelnie wypisane wymienianki. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  10. Od jutra można w biurze parafialnym zamawiać intencje na przyszły rok. Przypominamy, że w każdy drugi piątek miesiąca odprawiamy mszę św. zbiorową za zmarłych.
  11. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w piątek i sobotę 23 i 24 listopada. Więcej informacji przy zapisie.
  12. W następną niedzielę będzie jeszcze można nabyć książkę o ks. Michalskim.
  13. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz nasze inwestycje.