XXIX niedziela zwykła

1. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.
  1. W poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie Rodziców dzieci komunijnych.
  1. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 2 gimnazjum. Informacje o spotkaniach klas pierwszych i drugich będą podane w przyszłym tygodniu.
  1. We wtorek, 25 października, podczas mszy św. o godz. 18.00 bp Grzegorz Balcerek udzieli bierzmowania młodzieży, która ukończyła przygotowanie do tego sakramentu. Próby będą w tym tygodniu w środę i czwartek 19 i 20 października o godz. 19.30. Prosimy, by nikogo nie brakowało.
  1. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci od zerówki do klasy IV na spotkanie „Dzieci Bożych”.
  1. W sobotę o godz. 15.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  1. W sobotę liturgiczne wspomnienie świętego Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy na mszę świętą o godz. 8.00. Bóg zapłać za ofiary złożone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  1. Serdecznie zapraszamy na wykład popularny Pani redaktor dr Jolanty Hajdasz zatytułowany „Manipulacja medialna w Polsce”. Wykład odbędzie się w najbliższy piątek, 21 października, o godzinie 19.30 w salce pod probostwem.
  1. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Młodzież z wolontariatu misyjnego zaprasza po mszy św. o godz. 10.30 na prezentację z pobytu w Argentynie. Przed kościołem będą zbierane ofiary na dzieła misyjne.
  1. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych. Od dziś do skarbon można składać czytelnie wypisane wymienianki.
  2. Od jutra można zamawiać  intencje na przyszły rok.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na koszty.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy.