XXVI niedziela zwykła – 28 września 2014r.

1. W środę rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18oo. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa szczególnie w poniedziałki i czwartki.

2. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, w łączności z nabożeństwem różańcowym.

3. Spotkanie Zespołu Caritas w środę po mszy św. Przypominamy, że Zespół Caritas pełni dyżur we wtorki po mszy św. do  godz. 1930.

4. We wtorek po mszy św. spotkanie z Biblią.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu,

okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 do mszy św. i podczas adoracji oraz w piątek od 16.30 do mszy św.,

w sobotę o godz. 8.00 msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca,

w sobotę od godz. 9.30 odwiedzimy chorych z sakramentami.

6. Rodzice dzieci, które w tym roku przyjęły I-szą Komunię św. zamówili w ich intencji na wszystkie I-sze piątki mszę świętą. Zapraszamy do udziału w tych mszach. Aby skorzystać z obietnicy I-szych piątków trzeba przystąpić do spowiedzi /można w czwartek/ i przyjąć Komunię św. w piątek, można to uczynić na mszy św. lub o godz. 1700; 1730 i 1800.

7. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. W sobotę 4 października po mszy św. wieczornej /ok. 19.30/ katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci w październiku, bądź też mają być chrzestnymi.

9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy prosimy, by dokonały wpłaty i potwierdziły wolę wyjazdu.

10. W zakrystii można nabywać film z pielgrzymki do Fatimy.

11. Trwają prace przy wymianie ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać za hojną ofiarę złożoną przez pielgrzymujących w tym roku do Ziemi Świętej. Pragnę poinformować, że na ten cel została też przeznaczona reszta ofiar składanych na postawienie pomnika oraz organizację uroczystości nadania parkowi im. ks. Michalskiego. Bóg zapłać też za indywidualne ofiary.

12. W tym tygodniu wspomnienia św. Archaniołów i Aniołów Stróżów. Na Jasnej Górze odbywają się rekolekcje o aniołach. Więcej informacji na plakacie.