XXVI niedziela zwykła

1. Jutro rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwo zapraszamy w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę różaniec po rannej mszy św. a w niedziele po każdej mszy św. odmawiać będziemy jedną dziesiątkę. Nie będzie specjalnego nabożeństwa dla dzieci, dzieci zapraszamy w tym tygodniu szczególnie w poniedziałek i czwartek.
  2. W pierwszy wtorek miesiąca nabożeństwo różańcowe o godzinie 1800 odprawimy jako różaniec do siedmiu boleści.
  3. W czwartek na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja,

– okazja do spowiedzi i Komunii św. w piątek od 1630 do mszy św.,

– w sobotę od 730  wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, następnie msza św. a po niej różaniec,

– od godz. 900 odwiedziny chorych z sakramentami.

1. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  2. W piątek o godz. 2000 msza św. dla młodzieży. Zapraszamy szczególnie studentów, po mszy św. spotkanie dla młodych.
  3. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 6 października po mszy św. wieczornej.
  5. W następną niedzielę po mszy św. wieczornej spotkanie grupy duchowego wzrostu i zainteresowanych programem NewPastoral.
  6. Już dziś informujemy, że spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych będzie we wtorek 9 października, natomiast 11 października będzie spotkanie dla młodzieży klas siódmych i ich rodziców. Program w internecie.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli we mszach św. i spotkaniach z ks. Biskupem w dniu naszej wizytacji. Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli na różne sposoby w przygotowaniu tego dnia.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.