XXVI niedziela zwykła

1. Dzisiaj po mszy św. wieczornej wielbienie Boga śpiewem i słowem.
  1. W sobotę rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu po mszy św. o godz. 8.00.
  1. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu zapraszamy w najbliższą sobotę 1 października na Mszę św. o godz. 18.30 do naszego kościoła a po mszy św. do salki na spotkanie.
  1. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca:

o godz. 8.00 msza św. i nabożeństwo różańcowe do Serca MB,

– od godz. 9.30 odwiedzimy chorych.

1. W sobotę 1 października po mszy św. wieczornej /ok. 19.30/ katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci w październiku, bądź też mają być chrzestnymi.
  1. Młodzież z klas pierwszych gimnazjum prosimy, by do końca września każdy zapisał się indywidualnie w biurze parafialnym /w najbliższą środę od godz. 19.00 do 20.00 ostatnia szansa/.
  1. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci od zerówki do klasy IV na spotkanie „Dzieci Bożych” z księdzem. Pragniemy stworzyć grupę duszpasterską dla dzieci.
  1. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  1. W piątki na godz. 19.30 zapraszamy młodych na spotkania KSM.
  1. W sobotę o godz. 15.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  1. W następną niedzielę przypada wspomnienie Anioła Stróża. Na godz. 15.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na krótkie nabożeństwo z błogosławieństwem dzieci.
  1. Osoby, które się zapisały na pielgrzymkę do Częstochowy prosimy, by dziś dokonały wpłaty, potwierdzając tym samym wolę wyjazdu.
  2. Dzisiaj poprzez modlitwę oraz ofiary składane do puszek przed kościołem wspieramy ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy – do Gościa dołączony jest głośny film „Bóg nie umarł”.