XXVII niedziela zwykła

1. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 1800, w sobotę po mszy św., w niedzielę „dziesiątka” po każdej mszy świętej. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i piątek.
  2. Dzisiaj po mszy św. wieczornej spotkanie grupy duchowego wzrostu i zainteresowanych programem newpastoral.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych we wtorek 9 października o godz. 1915, natomiast w czwartek o godz. 1915 spotkanie dla młodzieży klas siódmych i ich rodziców – obecność konieczna.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. W tym tygodniu w środę dziesiąty dzień miesiąca, przypominamy odmawiającym nieustający różaniec.
  6. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  7. W sobotę 13-ty dzień miesiąca, po mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie – różaniec i procesja z figurą wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec. Nie będzie w tym dniu różańca przed mszą świętą. Modlitwie przewodniczyć będzie wspólnota różańcowa.
  8. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  9. W sobotę na godz. 1500 zapraszamy na spotkanie dzieci po pierwszej Komunii /kl.4 i 5/, spróbujemy założyć Eucharystyczny Ruch Młodych.
  10. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  11. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w piątek i sobotę 23 i 24 listopada. W sobotę pielgrzymuje nasza archidiecezja z zaproszeniem Matki Bożej przed peregrynacją obrazu włączymy się w program diecezjalny. Powrót późnym wieczorem. Więcej informacji przy zapisie.
  12. W piątek o godz. 1930 spotkanie dla młodych.
  13. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  14. W następną niedzielę, 14 października, będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski pod hasłem Promieniowanie Ojcostwa. Będzie też okazja wspomóc  fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  15. W środę w związku z wizytacją w dekanacie biuro parafialne czynne tylko od 1700 do 18.
  16. Zachęcamy do nabywania prasy: PK i GNdz. /film „Sprawa Chrystusa”/.