XXVII niedziela zwykła – 5 października 2014r.

1. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00, dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek, wtorek i piątek.

2. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 3 gimnazjum.

3. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.

4. W środę po wieczornej mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

5. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej. Na spotkaniu oraz nabożeństwie różańcowym i mszy św. gościć będziemy ks. kan. Jana Glapiaka diecezjalnego duszpasterza wspólnot różańcowych. Zapraszamy wszystkich modlących się na różańcu.

6. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszamy na „Spotkanie z Biblią”.

7. W następną niedzielę, 12 października, będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – świętymi bądźcie. Będzie też okazja wspomóc  fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja poprzez stypendia wspiera materialnie ponad 2500 stypendystów z całej Polski, głównie z rodzin wielodzietnych. Młodzież z KSM będzie rozprowadzać przed kościołem „kremówki”.

8. Już dziś informujemy, że w sobotę 25 października na mszę św. o godz. 18.30 a po mszy św. do salki na jubileuszowy tort zapraszamy małżonków obchodzących w tym roku 25 i 50 rocznicę ślubu.

9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy mogą jeszcze dziś dokonać wpłaty, jeśli tego nie uczynią traktujemy to jako rezygnację z wyjazdu.

10. W gablocie zostały wywieszone informacje Zespołu Caritas o potrzebach  naszych podopiecznych, jeśli ktoś mógłby pomóc to bardzo prosimy.

11.Trwają prace przy wymianie ogrzewania naszego kościoła, za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na ten cel. Bóg zapłać za składane ofiary indywidualne.