XXVII niedziela zwykła

1. Dzisiaj wspomnienie Anioła Stróża. Na godz. 15.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na krótkie nabożeństwo z błogosławieństwem dzieci.
  1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwo zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Nie będzie specjalnego nabożeństwa dla dzieci. W tym tygodniu dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek, wtorek i czwartek.
  1. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas trzecich gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 19.30.
  1. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas. Można też skorzystać z porad prawnika.
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca:

w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie Komunia św.,

okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 do mszy św. i podczas adoracji oraz w piątek od 16.30 do mszy św.,

Komunię św. można przyjąć na mszy św. lub o godz. 1700; 1730 i 1800.

1. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci od zerówki do klasy IV na spotkanie „Dzieci Bożych”.
  1. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  1. W piątki o godz. 19.30 msza św. dla młodzieży a po niej spotkanie KSM.
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w piątek 21 października.
  1. W sobotę o godz. 15.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  1. W następną niedzielę, 9 października, będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Będzie też okazja, by wspomóc  fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Młodzież z KSM będzie rozprowadzać przed kościołem „kremówki”.
  2. Bóg zapłać za wsparcie ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na koszty elewacji probostwa.