XXVIII niedziela zwykła – 12 października

1. Przeżywamy dziś XIV Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – świętymi bądźcie. Przed kościołem młodzież przeprowadza zbiórkę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Można też u młodzieży z KSM-u nabywać „kremówki”.

2. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00, dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek.

3. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 2 gimnazjum.

4. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.

5. W piątek po wieczornej mszy św. „Spotkanie z Biblią”.

6. W sobotę o godz. 7.00 wyjazd pielgrzymki parafialnej na Jasną Górę, powrót w niedzielę wieczorem.

7.  Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Z tej racji na mszy św. o godz. 12.00 gościć będziemy Siostry Klawerianki, które odtąd będą prowadziły 2 razy w miesiącu spotkania dla dzieci. Zbierane też będą przed kościołem ofiary na dzieła misyjne.

8. Zapraszamy na spotkanie grupy misyjnej w środę o godz. 19.30. Zostaną zaprezentowane zdjęcia z tegorocznego wolontariatu misyjnego na Ukrainie.

9. Zainteresowanych pielgrzymką do Santiago do Compostela – pieszo lub rowerem –  zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 13 października o godz. 20.00.

10. Przypominamy, że w sobotę 25 października na mszę św. o godz. 18.30 a po mszy św. do salki na jubileuszowy tort zapraszamy małżonków obchodzących w tym roku 25 i 50 rocznicę ślubu.

11. Informujemy, że intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od 27 października.

12. W gablocie są wywieszone informacje Zespołu Caritas o potrzebach  naszych podopiecznych. Jeśli ktoś mógłby pomóc to bardzo prosimy.

13. Zachęcamy do nabywania prasy.