XXVIII niedziela zwykła

1. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową od poniedziałku do soboty o godz. 1800. W niedziele „dziesiątka” po każdej mszy św., dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek.
  2. We wtorek na godz. 1915 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum. Kandydatów z klas drugich, którzy nie byli na ostatnim obowiązkowym spotkaniu prosimy, by się zapoznali z podziałem na grupy na stronie internetowej.
  3. We wtorek br. o godz. 1930 spotkanie Zespołu Caritas.
  4. W czwartek na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  5. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  6. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  7. W następną niedzielę nasz chór Cantemus obchodził będzie 40-lecie. Z tej okazji o godz. 1730 zespół wystąpi z koncertem. Serdecznie zapraszamy.
  8. W niedzielę 22 X br. Kościół obchodzi Światową Niedzielę Misyjną i początek Tygodnia Misyjnego. Przedstawiciele Fundacji Redemptoris Missio, która od niedawna ma siedzibę w przyziemiu naszego kościoła, przedstawią formy działalności fundacji. W tym dniu ofiarami wspieramy działania misyjne.
  9. Tak jak w ubiegłym roku, 31 października, planujemy zorganizować dla dzieci wieczór wszystkich świętych. Prosimy dorosłych, by pomogli dzieciom przygotować stroje i atrybuty świętych.
  10. Nie ma już miejsc na pielgrzymkę do Włoch. Można się ewentualnie zapisać na listę rezerwową.
  11. Trwają zapisy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w naszej parafii od 27 do 29 października.
  12. Dzisiaj po mszach św. można złożyć przed kościołem podpis pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”.
  13. Informujemy, że intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od 23 października. Natomiast już w tym tygodniu zapraszamy do biura osoby, które chcą zamówić mszę św. z ok. rocznicy ślubu, urodzin bądź pierwszej rocznicy śmierci.
  14. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych. Od następnej niedzieli będzie można składać czytelnie wypisane wymienianki.
  15. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na koszty remontów i na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.