XXXII niedziela zwykła 8 listopada 2015r.

1. Przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ten dzień ma nas uwrażliwić na problem wolności religijnej, a także ukazać trudną sytuację chrześcijan w świecie. Przy wyjściu zbiórka na pomoc Kościołowi w potrzebie.

2. W środę Święto Niepodległości. Msze św. o 8.00 i 18.30 oraz dodatkowa o godz. 10.00 za Ojczyznę. Zachęcamy do modlitwy w intencji Polski i Polaków, a po mszy św. o godz. 10.00 do śpiewu kilku pieśni patriotycznych. W tym dniu zbierane są ofiary na Stolicę Świętą, a biuro parafialne będzie nieczynne.

3. W poniedziałek, czwartek i piątek o godz. 17.00 odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych, według planu ustalonego z rodzicami.

4. W poniedziałek o 16.30 spotkanie tych, którzy „mają czas”.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas drugich gimnazjum we wtorek o godz. 19.30.

6. Spotkanie rodziców ministrantów w sprawie pielgrzymki do Rzymu we wtorek o 20.30.

7. We wtorki od 19.00 do 20.00 w biurze parafialnym można skorzystać z bezpłatnej porady prawnika.

8. W tym miesiącu nie będzie spotkania Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

9. W czwartek o 16.00 spotkanie  Wspólnoty Różańcowej.

10. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie misyjne z Siostrami Klaweriankami.

11. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.

12.  Trwamy w modlitewnej pamięci o zmarłych. Za wymienianych zmarłych modlimy się w dni powszednie o godz. 18.00 z wyjątkiem środy, kiedy odprawiamy nowennę. Wymienianki można jeszcze składać do skarbon.

13. Chłopaków w wieku 10-14 lat, którzy chcieliby zostać harcerzami zapraszamy na zbiórki harcerskie. Zbiórka odbędzie się w najbliższą sobotę o 11.15. w salce pod kościołem.

14. Rodzice lub opiekunowie będący w trudnej sytuacji materialnej, którzy chcieliby, aby ich dzieci otrzymały paczkę na Boże Narodzenie proszeni są o zgłaszanie swoich dzieci we wtorek 10 listopada na dyżurze Caritas /od 19.00 do 20.00/ lub w niedzielę 8 listopada po mszach świętych. Konieczne będzie wypełnienie ankiety.