XXXII niedziela zwykła – 9 listopada 2014r.

Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie

1. Przeżywamy VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ten dzień ma nas uwrażliwić na problem wolności religijnej, a także ukazać trudną sytuację chrześcijan w świecie /ulotki do zabrania/.

2. Dziś w naszej parafii jesienna niedziela modlitw o powołania i pomocy naszemu Seminarium. Przed kościołem zbiórka na ten cel.

3. We wtorek Święto Niepodległości, msze św. o 8.00 i 18.30 oraz dodatkowa o godz. 10.00 za Ojczyznę. Zachęcamy do modlitwy w intencji Polski i Polaków, a po mszy św. o godz. 10.00 do śpiewu kilku pieśni patriotycznych. W tym dniu zbierane są ofiary na Stolicę Świętą.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas drugich gimnazjum wyjątkowo w środę o godz. 19.30.

5. W środę, czwartek i piątek o godz. 17.00 odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych, według ustalonego z rodzicami planu.

6. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

7. W czwartek o 16.00 spotkanie  Wspólnoty Różańcowej.

8. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie misyjne z Siostrami Klaweriankami.

9. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.

10. Trwamy w modlitewnej pamięci o zmarłych, za wymienianych zmarłych modlimy się w dni powszednie o godz. 18.00 z wyjątkiem środy, kiedy odprawiamy nowennę.

11. W piątek 28 listopada ks. bp Damian Bryl udzieli bierzmowania młodzieży, która ukończyła przygotowanie do tego sakramentu.

12. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Strachociny, Lwowa i Kamieńca Podolskiego. Termin – 26.04. – 3.05.2015. Dodatkowe informacje z programem można otrzymać w zakrystii lub na stronie www.