XXXIII niedziela zwykła – 15 listopada 2015r.

1. Jutro 27-ma rocznica poświęcenia naszego kościoła. Wyrażamy przy tej okazji wdzięczność Bogu za naszą świątynię. Dziękujemy wszystkim budowniczym z ks. kanonikiem na czele oraz tym, którzy aktualnie troszczą się o to miejsce swoim zaangażowaniem, ofiarami  i przede wszystkim tutaj się modlą. Zapraszamy serdecznie na mszę św. jutro o 18.30 za naszą parafialną wspólnotę. Rano natomiast w dolnej kaplicy uczcimy Matkę Boża Miłosierdzia.

2. W poniedziałek, środę i czwartek o godz. 17.00 odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych gimnazjum we wtorek o godz. 19.30.

4. We wtorek przypada 10 rocznica formalnego rozpoczęcia działalności Zespołu Caritas przy naszej parafii. Wdzięczni za całą działalność charytatywną od początku istnienia naszej parafii zapraszamy na mszę św. o 18.30 w intencji tych, którzy wspierają i potrzebujących. Eucharystii przewodniczył będzie ks. kan. Waldemar Hanas dyrektor Caritas naszej Archidiecezji. Jednocześnie zachęcamy do włączania się w różne formy pomocy. Nie będzie w tym dniu dyżuru Caritas.

5. W środę 18 listopada przypada wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny. Z tej racji młodzież z KSM zaprasza na mszę św., a po mszy do salki na film o błogosławionej pt. „Karolina”.

6. W poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 ostatnie w tym roku wymienianki.

7. W następną niedzielę po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejną modlitwę uwielbienia.

8. W przyszłą niedzielę modlić się bedziemy o powołania, będziemy też gościć kleryków, którzy zbierać będą ofiary na nasze seminarium.

9. Organizujemy pielgrzymkę ministrantów i ich rodziców do Rzymu, Turynu, San Giovanni Rotondo, Manopello, Lanciano, Asyżu. Termin 25.06-2.07. Mamy kilkanaście miejsc wolnych dla naszych parafian. Koszt: 1750 pln. Zapisy i informacje w zakrystii.