XXXIV niedziela zwykła – 23 listopada 2014r.

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dekrety Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego o powołaniu par. błog. Jerzego Popiełuszki i zmianie granic naszej parafii.

2. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

3. W poniedziałek, środę i czwartek o godz. 1700 odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych, według ustalonego z rodzicami planu.

4. Ostatnie w tym roku wymienianki w poniedziałek i wtorek o godz. 1800.

5. W środę nowenna do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

6. W piątek podczas mszy św. o godz. 1830 ks. bp Damian Bryl udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. W związku z tym spotkania młodzieży we wtorek, środę i czwartek o godz. 1930. W  czwartek o godz. 2000 spowiedź dla kandydatów, świadków i rodzin. Udzielam dyspensy na poczęstunek po bierzmowaniu i zachęcam do podkreślenia  wielkości tego dnia także poprzez spotkanie rodzinne.

7. W piątek o 1730 kolejne spotkanie misyjne dla dzieci z Siostrami Klaweriankami.