XXXIV niedziela zwykła

1. Modlimy się dziś o powołania, a po mszach św. zbierane są ofiary na nasze Seminarium.
  2. W poniedziałek o 1715 katecheza dla dzieci komunijnych.
  3. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  4. We wtorek o 1915 spotkanie Rady duszpasterskiej.
  5. W czwartek o godz. 1700 spotkanie „Kredkami do nieba” a o 2000 próba chóru.
  6. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca od 730 wystawienie Najświętszego Sakramentu z medytacją, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową. W sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Z sakramentami przyjdziemy w sobotę 15 grudnia. W zakrystii i w biurze można zgłaszać osoby, które pragną przyjąć sakramenty z racji świąt.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  8. W sobotę po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy dzisiaj po mszach św. do zakrystii, jednocześnie przypominamy, tym którzy nie byli na ostatnim spotkaniu, że mogą to nadrobić przychodząc na spotkanie KSM-u w piątek o 1930.
  10. W następną niedzielę rozpoczynamy adwent, czas przygotowania na Boże Narodzenie. W tym roku naszą propozycją są rekolekcje w małych grupach domowych. Osoby, które się zapisały dzisiaj otrzymują dostęp do wszystkich materiałów potrzebnych do przeprowadzenia spotkań. Życzymy im i wszystkim, których zaproszą wielu łask i owocnych przemyśleń. Jeśli ktoś by się jeszcze zdecydował, można się zapisać bezpośrednio przez stronę Newpastoral lub oddając ulotkę. Módlmy się za to dzieło: Panie Jezu, Ty chcesz, by wszyscy ludzie zostali zbawieni. Posyłasz nas mówiąc: czyńcie uczniami wszystkie narody. Powierzamy Ci mieszkańców naszej parafii, a szczególnie tych, którzy są daleko od Ciebie. Otwórz nasze oczy, podpowiedz gesty i słowa, które pomogłyby im zbliżyć się do Ciebie. Przez Twojego Ducha prowadź nas oraz wszystkich naszych przyjaciół i sąsiadów, byśmy mogli wspólnie uwielbiać Ciebie na niedzielnej Eucharystii. Maryjo, Gwiazdo Nowej Ewangelizacji, wskazuj nam drogę i prowadź. Amen.