Zesłanie Ducha Świętego

1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Św. kończącą okres wielkanocny. Za tydzień kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  2. Jutro liturgiczne święto Maryi Matki Kościoła. Zachęcamy do udziału w mszy świętej.
  3. We wtorek o godz. 1915 spotkanie przed bierzmowaniem dla tych, którzy nie byli na spotkaniu w maju ze względu na wycieczkę szkolną lub z innych przyczyn.
  4. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. Jutro 10-ty dzień miesiąca, przypominamy odmawiającym nieustający różaniec.
  5. W czwartek 13 dzień miesiąca po mszy św. wieczornej różaniec i procesja fatimska.
  6. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W sobotę na godz. 1500 zapraszamy ministrantów i scholkę z rodzicami.
  8. Zapraszamy do uczestnictwa w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.
  9. Już dziś informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała wyruszy po nieszporach o godz. 16.00 i przejdzie ulicami: Wieruszowską, Ziębicką, Klapkowicką i Junikowską. Na zakończenie będzie w kościele msza święta. O przygotowanie ołtarzy prosimy wspólnoty Akcji Katolickiej, Zespół Caritas, Domowy Kościół i Żywy Różaniec.
  10. W niedzielę 23 czerwca o godz. 1915 odprawimy kolejną nowennę przed peregrynacją kopii Cudownego Wizerunku MB Częstochowskiej. Można do skarbony  przy ołtarzu Matki Bożej wrzucać imiona dzieci, za które pragniemy się modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  11. Rodziców dzieci, które udają się na wyjazd wakacyjny, prosimy o wpłacanie należności do 16 czerwca.
  12. Od 24 do 28 czerwca planujemy półkolonie dla dzieci. Zgłoszenia w zakrystii, koszt 50 zł.
  13. W tym tygodniu są wolne wszystkie poranne intencje.
  14. W najbliższy piątek biuro parafialne będzie nieczynne.
  15. W najbliższą środę o 2000 pod namiotem zebranie uczestników pielgrzymki rowerowej do Częstochowy.

No comments yet