Boże Ciało

W czwartek uroczystość Bożego Ciała, msze św. przedpołudniem jak w niedziele. O godz. 16.00 odprawimy nieszpory po których wyruszy procesja przejdzie ulicami: Sobotecką, Odległą, Kopaniną, Przepiórczą, Krośnieńską i Bełchatowską, bezpośrednio po zakończeniu będzie w kościele msza św.

Ołtarze przygotowują grupy duszpasterskie, proszę jednak o pomoc mieszkańców tam gdzie będą budowane ołtarze, proszę też o udekorowanie trasy a mieszkańców ul.Przepiórczej wzorem roku ubiegłego o nie parkowanie samochodów na trasie.

Przez całą oktawę rozpoczynając od środy przed uroczystością Bożego Ciała o godz. 18.30 msza św. z nieszporami i procesją, w niedzielę procesja będzie po mszy św. o godz. 12.00.

Prosimy rodziców by dziewczynki sypały kwiatki, we wtorek na godz.19.00 zapraszamy na próbę sypania kwiatków.