1. Dzisiaj o godz. 1430 wyjazd pielgrzymki parafialnej.
  2. We wtorek o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. We wtorek dyżur Zespołu Caritas. W wakacje dyżury będą tylko w pierwsze wtorki miesiąca, tj. 2 lipca i 6 sierpnia.
  4. W środę przypada 7 rocznica śmierci ks. Jarosława Grelki, który był naszym wikariuszem. Zapraszamy na mszę św. w jego intencji o godz.
    1830.
  5. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    – w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,
    – w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od godz. 16.30,
    a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,
    – w sobotę od 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i medytacja, następnie msza św. i modlitwa różańcowa.
  6. W sobotę po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  7. W dniach od 6 do 15 lipca br. trwać będzie Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.  Polecajmy pątników i ks. Jana odpowiedzialnego za to wydarzenie. Tradycyjnie zapraszamy do towarzyszenia pielgrzymom w Pielgrzymce Duchowej.
  8. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  9. Dziękujemy ks. wikariuszowi i młodzieży za przygotowanie i przeprowadzenie półkolonii dla dzieci.
  10. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.