15 niedziela zwykła

1. Jutro dochodzi do Częstochowy Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Polecajmy pielgrzymów opiece Matki Bożej. Relację z wejścia można śledzić w Radio Emaus.
  2. We wtorek 23 lipca o godz. 1915 odprawimy kolejną nowennę przed peregrynacją kopii Cudownego Wizerunku MB Częstochowskiej. Można do skarbony  przy ołtarzu MB Częstochowskiej wrzucać imiona księży, zakonników i sióstr zakonnych, za których pragniemy się modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  3. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  4. Modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce w naszej parafii w niedzielę 28 lipca.
  5. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.