1. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota:
    – w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 2000
    – w piątek okazja do spowiedzi od godz. 1630 a po mszy św.             nabożeństwo wynagradzające NSPJ,
    – w sobotę od 730 wystawienie Najświętszego Sakramentu  z medytacją, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową.
    -W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z sakramentami.
  2. W czwartek od godz. 1200 do piątku we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub zmarłego odpustu zupełnego Porcjunkuli za nawiedzenie tegoż kościoła, zmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz spełnienie zwykłych warunków.
  3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 3 sierpnia po mszy św. wieczornej.
  4. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  5. Dzisiaj po wszystkich mszach św. modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów. Można przy tej okazji wspierać ofiarami zakup pojazdów dla misjonarzy.
  6. W przyszłą niedzielę gościć  będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2020. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na działalność misyjną.
  7. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.