2 niedziela adwentu

1. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach, które są odprawiane  od poniedziałku do piątku o 630. W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałki, wtorki i czwartki na 1830, prosimy o przynoszenie lampionów.
  2. W środę na godz. 1700 zapraszamy dzieci chętne do stworzenie grupy „Kolędników misyjnych”.
  3. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  4. W czwartek 12 grudnia przypada  w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po roratach ok. godz. 700, od 900 do 1300 czuwać będzie wspólnota różańcowa. Pragniemy zachęcić Parafian, by znaleźć „15 minut dla Jezusa”. Ma to być czas, w którym uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy, by się zapisać na konkretną godzinę, aby nasza adoracja miała ciągłość. Listy są wyłożone z przodu kościoła obok konfesjonału.
  5. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej odbędzie się w tym miesiącu wyjątkowo w trzeci czwartek tj. 19 grudnia. We wtorek 10-ty dzień miesiąca, nasz różaniec nieustający.
  6. W czwartek o godz. 1915 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych – grupa dziewczyn.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  9. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na Kościół Katolicki na Wschodzie.
  10. Planujemy w przyszłym roku /28.06.-3.07.2020/ pielgrzymkę parafialną. W programie m.in.: Święta Lipka, Kętrzyn, Stoczek Klasztorny, Gietrzwałd, Obory. Koszt ok. 870 zł. Wstępne zapisy przyjmujemy w zakrystii i biurze parafialnym.
  11. W zakrystii przyjmujemy zapisy do Żywego Różańca mężczyzn i kobiet.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy i kalendarzyków z informacją o parafiach naszej diecezji.
  13. Jeśli są osoby, które chciałyby ofiarować choinki do kościoła, to prosimy o kontakt.